| Gewicht | 0.295 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.66mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.25:1 |
| Dekruimte | 0.14-mm |
| Volume koepel | -5.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3209 |
| Beroerte | 86.40mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216144 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 302,00mm |
| Gewicht verpakking | 1974.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |