| Gewicht | 0.278 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.66mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.14-mm |
| Volume koepel | -10.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3189 |
| Beroerte | 86.40mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216113 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 284,00mm |
| Gewicht verpakking | 1894.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |