| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 29.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Volume koepel | -5.7cc |
| Hoofdvolume | 9.6:1 |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3250 |
| Lengte stang | 144.00mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 92.80mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216519 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 269,00mm |
| Gewicht verpakking | 2086.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |