| Gewicht | 0.499 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 101.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 42.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | 16.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 26.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3976 |
| Beroerte | 95.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564041081 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |