| Gewicht | 0.319 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 35.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -6.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3396 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031891 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |