| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Dekruimte | 0.76-mm |
| Volume koepel | 2.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3228 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030290 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |