
€560.38
| Gewicht | 0.346 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1036cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220196 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 310,00mm |
| Gewicht verpakking | 1278.00g |
| Verpakking Breedte | 347,00mm |