
€1,096.61
| Gewicht | 0.234 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1363cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220257 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 173,00mm |
| Lengte verpakking | 162,00mm |
| Gewicht verpakking | 542.00g |
| Verpakking Breedte | 166,00mm |