
€908.61
| Gewicht | 0.227 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.00mm |
| Boring - Overmaat | +7.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1295cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217240 |
| Afbeelding Info | These images are representative |