| Gewicht | 0.218 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 75.00mm |
| Boring - Overmaat | +3.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1170cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217080 |
| Afbeelding Info | These images are actual |