
€1,345.96
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.50mm |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1mm |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG4901-3917 |
| Beroerte | 83.00mm |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |