| Gewicht | 0.401 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.75mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -21.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC4404-3928 |
| Beroerte | 83.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005250 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |