| Gewicht | 0.407 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -16.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG4904-3917 |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005212 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 273,00mm |
| Gewicht verpakking | 2530.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |