| Gewicht | 0.363 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.31-mm |
| Volume koepel | -11.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3642 |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005243 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 298,00mm |
| Lengte verpakking | 331,00mm |
| Gewicht verpakking | 2346.00g |
| Verpakking Breedte | 363,00mm |