| Gewicht | 0.368 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.31-mm |
| Volume koepel | -12.40cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3661 |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045546 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 137,00mm |
| Lengte verpakking | 271,00mm |
| Gewicht verpakking | 2464.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |