| Gewicht | 0.317 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 86.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.75mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.06mm |
| Volume koepel | 2.0cc |
| Hoofdvolume | 39.00cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3405 |
| Type rok | FSR series (Forged Side Relief) |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564041135 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 273,00mm |
| Gewicht verpakking | 2088.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |