| Gewicht | 0.418 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.000in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.125in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 23deg |
| Verplaatsing | 377ci |
| Volume koepel | 11.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J71408-4000-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030900 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |