| Gewicht | 0.506 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressie Hoogte | 31.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Volume koepel | 44.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | J660U6-4016 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215635 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |