| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 31.80mm |
| GTIN | 00193564449474 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 180,00mm |
| Lengte verpakking | 329,00mm |
| Gewicht verpakking | 5426.00g |
| Verpakking Breedte | 330,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3937 |
| Merk | JE |