| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | 5.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 32.77mm |
| GTIN | 00193564449450 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 130,00mm |
| Lengte verpakking | 730,00mm |
| Gewicht verpakking | 5104.00g |
| Verpakking Breedte | 348,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3937 |
| Merk | JE |