| Gewicht | 0.47 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | 31.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | J612U6-3858 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215512 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |