| Gewicht | 0.403 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | 27.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3543 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215451 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 234,00mm |
| Lengte verpakking | 784,00mm |
| Gewicht verpakking | 4814.00g |
| Verpakking Breedte | 334,00mm |