| Gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.00mm |
| Boring - Overmaat | 5.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 33.90mm |
| Volume koepel | 29.3cc |
| GTIN | 00193564002013 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3504 |
| Merk | JE |