| Gewicht | 0.36 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressie Hoogte | 33.90mm |
| Volume koepel | 35.8cc |
| GTIN | 00193564442017 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3189 |
| Merk | JE |