| Gewicht | 0.307 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.27mm |
| Volume koepel | -16.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3396 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045737 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |