| Gewicht | 0.409 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | 0.51-mm |
| Volume koepel | 9.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3760 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042491 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |