| Gewicht | 0.376 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.50-mm |
| Volume koepel | -13.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3780 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045836 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |