| Gewicht | 0.33 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Volume koepel | 3.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3504 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215307 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |