| Gewicht | 0.355 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.10mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.2:1 |
| Dekruimte | 0.05-mm |
| Volume koepel | 15.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC2106-3406 |
| Beroerte | 73.70mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042569 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |