| Gewicht | 0.293 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.05-mm |
| Volume koepel | -0.5 FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034915 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 187,00mm |
| Lengte verpakking | 332,00mm |
| Gewicht verpakking | 3096.00g |
| Verpakking Breedte | 440,00mm |