| Gewicht | 0.328 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 31.88mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Dekruimte | 0.24-mm |
| Volume koepel | 7.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3445 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564035882 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |