| Gewicht | 0.303 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 34.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1/9.0:1 |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -12.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3346 |
| Lengte stang | 150.00mm |
| Beroerte | 88.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046499 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 280,00mm |
| Gewicht verpakking | 2026.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |