| Gewicht | 0.315 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 34.72mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1/10.5:1 |
| Dekruimte | 0.28-mm |
| Volume koepel | -2.1/FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3366 |
| Lengte stang | 150.00mm |
| Beroerte | 88.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040466 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |