| Gewicht | 0.307 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.40-mm |
| Volume koepel | -3.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3327 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046666 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |