| Gewicht | 0.294 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.40-mm |
| Volume koepel | -2.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3287 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034946 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |