| Gewicht | 0.445 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.240in |
| Boring - Werkelijk | 4.185in |
| Boring - Overmaat | .060 LSXin |
| Compressie Hoogte | 1.165in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.8:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | LS 12 DEG/15 DEG COMBO VR |
| Verplaatsing | 429ci |
| Volume koepel | -29.6cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4185-3 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.900in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034083 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |