
€513.78
| Gewicht | 0.134 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 62.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 249cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218483 |
| Hoogte verpakking | 144,00mm |
| Lengte verpakking | 175,00mm |
| Gewicht verpakking | 618.00g |
| Verpakking Breedte | 157,00mm |