| Gewicht | 0.387 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 31.55mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.45-mm |
| Volume koepel | -24.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC2806-3799 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046796 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |