| Gewicht | 0.307 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 29.87mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Dekruimte | 0.13-mm |
| Volume koepel | 7.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC2704-3386 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564214447 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |