| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.87mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.5:1mm |
| Dekruimte | 0.13-mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3425 |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |