| Gewicht | 0.32 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.87mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.13-mm |
| Volume koepel | -8.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3465 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046857 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 265,00mm |
| Gewicht verpakking | 2102.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |