| Gewicht | 0.304 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.87mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.25:1 |
| Dekruimte | 0.13-mm |
| Volume koepel | -15.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3445 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046871 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |