| Gewicht | 0.304 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 29.87mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.25:1 |
| Dekruimte | 0.13-mm |
| Volume koepel | -4.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3396 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046925 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |