| Gewicht | 0.322 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 31.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | 0.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC0004-3425 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564214997 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |