| Gewicht | 0.314 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 1.00mm |
| Volume koepel | -18.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3504 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033505 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |