| Gewicht | 0.305 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 1.00mm |
| Volume koepel | -16.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3445 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046956 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |