
€1,009.76
| Gewicht | 0.22 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1195cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217301 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 268,00mm |
| Gewicht verpakking | 1570.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |