| Gewicht | 0.305 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.3:1 |
| Volume koepel | -12.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3346 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033567 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |