| Gewicht | 0.324 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -5.6 FTcc |
| Hoofdvolume | 9.0:1 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3346 |
| Lengte stang | 134.40mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 77.40mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564214935 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |