
€430.20
| Gewicht | 0.407 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 38.326in |
| Boring - Overmaat | +.020in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1655cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564026408 |
| Afbeelding Info | These images are representative |